Agenda 2021

Kijk regelmatig op deze pagina voor nieuwe data!
Onderlijnde tekst bevat een link met meer info over het optreden/evenement.
Wil je nog meer details over een bepaald optreden?
Vraag gerust meer info via het contactformulier!

Omwille van  de coronapandemie zijn vele van de voorziene data onder voorbehoud. 

Evenementen met een sterretje* werden mee mogelijk gemaakt dankzij de steun van de Vlaamse Overheid.

Evenementen in het groen zijn virtueel en gaan dus gegarandeerd door. 

Over de Theatervoorstelling "Sonderlich en Zonen" van Theater Tieret vindt u meer info onder de data van 2021. SV = schoolvoorstellingen. FV = familievoorstelling


  • 29 januari - 20u30: Broes, facebook-uitzending "Het Kot is van Ons", georganiseerd door MuziekMozaïek.: klik hier*
  • 3 & 4 maart - La Tristeza (10 accordeons & 1 sopraan), repetitie en opname voor Podium19, Rode Zaal DeSingel, Antwerpen
  • 11 maart - hele dag: Sonderlich en Zonen, Theater Tieret, Kraainem (SV) - onder voorbehoud
  • 12 maart - 21u: Broes, Bal Digital: online folkbal, georganiseerd door Frisse Folk vzw: klik hier*
  • 13 maart - namiddag: Solo, medewerking aan project Bib St-Niklaas: klik hier*
  • 22 maart - hele dag: Sonderlich en Zonen, Theater Tieret, Nieuwkerken (SV) - onder voorbehoud
  • 23 maart - hele dag: Sonderlich en Zonen, Theater Tieret, Ninove (SV) - onder voorbehoud
  • 26 maart - avond: Broes, online livestream - meer info volgt!
  • 27 maart - avond: Sonderlich en Zonen, Overijse (FV) - onder voorbehoud
  • 28 maart - overdag: Sonderlich en Zonen, Roeselare (FV) - onder voorbehoud
  • 1 april - 20u: Flemish Folk Caravan , CC Belgica Dendermonde: klik hier - onder voorbehoud
  • 7 april - 20u: Solo, Tune Learning Session, georganiseerd door Boombal. Klik hier om je in te schrijven.*
  • 9 april - dag en avond: Solo, Opnames en Concert met kamermuziekrepertoire van Eddy Flecijn, Ringtheater Hamme* - concert onder voorbehoud
  • 10 april - avond: Solo, medewerking concert en project met en rond Kries Roose, Brugge - onder voorbehoud
  • 22 april - 20u: Flemish Folk Caravan, CC Zwaneberg, Heist-op-den-Berg - onder voorbehoud
  • 24 april - avond: Dubbelconcert Leana & Hartwin en duo Ward Dhoore & Elke, Nederland - GEANNULEERD
  • 30 april - 20u15: Flemish Folk Caravan, CC Het Perron, Ieper: klik hier
  • 20 mei - dag en avond: Solo, uitzending concert met solostukken van Eddy Flecijn, ringtheater Hamme.* 
  • 22 mei - avond: Concert Voce d'Oro, Terekenkerk Sint-Niklaas* - onder voorbehoud
  • 17 juni - namiddag: Les Invités, opluistering privé-feest - onder voorbehoud

Toneel: Sonderlich en Zonen (8+)

In najaar van 2018 - voorjaar van 2019 is Elke te zien in deze voorstelling van Theater Tieret. Sonderlich en zonen vertelt de fantastische familiegeschiedenis van een clan bohémiens. Op een handgeknoopt muzikaal tapijt vol balkan-klezmer muziek staat de tijd 50 minuten stil. Onlangs werd deze voorstelling nog bekroond met een Gouden Pinguïn (eerste prijs van de vakjury) op een Duits theaterfestival!

In maart 2021 staat een herneming gepland, onder voorbehoud van annuleringen door de coronamaatregelen.

(FV = Famillievoorstelling - SV = Schoolvoorstelling).

Agenda 2020

  • 9 januari - 15u: Taisa, Lokeren
  • 17 januari - 16u30: EveryGoodie, Nieuwjaarsreceptie Zottegem
  • 19 januari: duo met Jolien De Meester (poëzie & proza) over Geluk, Davidsfonds, Oostkamp
  • 25 januari - 20u: Soundpainting Pool Performance, Sint-Niklaas
  • 26 januari - 11u: Everygoodie, receptie voor Het Hinkelspel, Lousbergmarkt, Gent
  • 1 maart - 10u30: Les Invités, privé
  • 7 maart - 13u: Workshop Folksamenspel, academie Sint-Niklaas
  • 14 maart: Les Invités, privé - UITGESTELD
  • 21 maart: Duo Ward&Elke, Nederland - UITGESTELD naar 2021
  • 22 maart: Accordeonensemble Voce d'Oro, aperitiefconcert, Ringtheater Hamme - UITGESTELD
  • 3 mei - 12u: Les invités, pubtent, Labadouxfestival Ingelmunster - GEANNULEERD
  • 9 mei - avond: Broes, Bal XL van Frissefolk, GC De Maalbeek, Etterbeek - GEANNULEERD
  • 10 mei - 15u: Concert leerlingen accordeonklas n.a.v. Airbagfestival, Schouwburg Brugge- GEANNULEERD
  • 15 mei - 20u: Les invités, Herberg Macharius, Gent - UITGESTELD
  • 17 mei - hele dag: Pop-uporkest n.a.v. Airbagfestival, Schouwburg Brugge - GEANNULEERD
  • 28 mei - namiddag: Taisa, opluisteren doctoraatsviering, Hasselt - GEANNULEERD
  • 31 mei - 11u: Wim Toucour, Spiegeltent Airbagfestival, Brugge - GEANNULEERD
  • 18 juni - namiddag: Les Invités, privé - UITGESTELD
  • 24 juni - 21u15: Taisa, terras Hof Ter Saksen, Beveren-Waas - UITGESTELD
  • 5 juli - 10u30: Solo/in duo met organist Gert Amerlinck, Sint-Walburgakerk Oudenaarde - GAAT DOOR!
  • 6 juli: Les Invités, Dranouter - UITGESTELD naar 2021
  • 7 juli: Les Invités, Dranouter - UITGESTELD naar 2021
  • 9 juli - 18u: Les Invités, Dranouter - UITGESTELD naar 2021
  • 17 juli: Les invités, Place Musette, Gentse Feesten - GEANNULEERD
  • 20 juli - 11u-13u: Les Invités, 't Zudn van Vrankrik, Pittem - GEANNULEERD
  • 26 juli - namiddag: Les Invités, kasteelconcert Bossuit, Avelgem - GAAT DOOR!
  • 2-11 augustus: Artistic Coach @ Ethno Flanders, Eeklo - GEANNULEERD
  • 9 augustus - namiddag: Taisa, Kruishoutem - GEANNULEERD
  • 15 augustus - 9u30: Opluistering eucharistieviering met Gert Amerlinck, Eine - GAAT DOOR!
  • 16 augustus: Les invités, Waarmaarde - Te bevestigen
  • 21 augustus - 18u: Taisa, NAVIGO pleinconcerten, Oostduinkerke - UITGESTELD naar 2021
  • 21 augustus - 20u15: Les Invités, NAVIGO pleinconcerten, Oostduinkerke - UITGESTELD naar 2021
  • 28 augustus - 20u: Everygoodie, Zomernestconcerten Amategalli, Rumbeke - GAAT DOOR!
  • 5 september - 11u: Les Invités, aperitiefconcert, Orroir - Te bevestigen - GEANNULEERD
  • 11 september - 20u: duo met Jolien De Meester (poëzie & proza) over Geluk, MS-Liga, Koksijde - UITGESTELD NAAR 2021
  • 13 september - 11u: Gelegenheidsorkest La Tristeza Complice, De Bijloke, Gent - GAAT DOOR! (tenzij bij extreme weersomstandigheden)
  • 13 september - 15u: Gelegenheidsorkest La Tristeza Complice, De Bijloke, Gent - UITVERKOCHT - GAAT DOOR! (tenzij bij extreme weersomstandigheden)
  • 27 september -namiddag: Taisa, Hof ter Saksen, Beveren-Waas - GEANNULEERD
  • 10 oktober - 20u15: Broes, De Zeepziederij, CC Bree - GAAT DOOR!
  • 24 oktober - 20u30: Les Invités, Vizit, Gent - GEANNULEERD
  • 7 november - 10u30: Taisa, Viering opluisteren, Boechout - GEANNULEERD
  • 8 november: Les Invités, Accordeonfestival Avelgem - GEANNULEERD
  • 13 november: EveryGoodie, cohousing Waasland, privé - UITGESTELD
  • 28 november: Broes, Zilleghem sessies - GEANNULEERD
  • 6 december - 14u: Solo, Carrousel Concert voor Rotary Gent, Parnassus Gent - UITGESTELD
  • 12 december - 15u: EveryGoodie, kerstconcert Okra Aalst - GEANNULEERD
  • 26 december: Faran Flad, Zilleghem sessies - GEANNULEERD

Agenda 2019

Voorbije concerten sinds september 2017

  • 1 september - 20u: Wim Toucour, Wetteren
  • 2 september - 20u: Wim Toucour, Hasselt
  • 8 september - 17u30-21u30: Duo Iridis met fluitiste Liesbeth Peelman, apéro Zottegem
  • 9 september - namiddag: Instrumentenvoorstelling Stedelijk Conservatorium Brugge
  • 10 september - voormiddag: Les Invités, Avelgem
  • 10 september - namiddag: Les Invités, Ronse
  • 24 september - namiddag: Les Invités, Ellezelles
  • 6 oktober - 20u: Wim Toucour, huisconcert, Oudenburg
  • 7 oktober - 14u: Les Invités, opluisteren huwelijksviering, Leffinge
  • 8 oktober - 11:30: Solo, Aperitiefconcert Zomergem Festival
  • 8 oktober - namiddag: Solo, opluistering zangstonde, Sint-Niklaas
  • 14 oktober - 20u: Les Invités, privéfeest Moeskroen
  • 19 oktober - 20u: Solo, in samenwerking met Brussels Jazz Orchestra, Gent
  • 20 oktober - 19u: in duo met fluitiste Sabine Warnier, lerarenconcert Muziekacademie Blankenberge
  • 4 november - 21u: Les Invités, accordeonfestival Avelgem
  • 23 november - avond: Taisa, opluisteren academische zitting, Provinciehuis Gent
  • 26 november - 11u: Taisa, aperitiefconcert "De Negen Muzen", Brugge
  • 1 december - 20u: Faran Flad, CC De Woeker, Oudenaarde
  • 14 december - 20u30: in duo met Jeroen Goegebeur, LO Pétillante, Broechem
  • 16 december - 21u: A little Bra Band, Café De Blauwe Koe, Hingene 
  • 22 december - 20u: A little Bra Band, Café Bij Stinne, Meldert
  • 23 december - 12:30: Kerstconcert leerlingen accordeonklas, Brugge
  • 30 december - 10u: Duo met Jeroen Goegebuer, begrafenisplechtigheid, Hofstade


Agenda 2018