Agenda 2018

Kijk regelmatig op deze pagina voor nieuwe data!

Wil je meer details over een bepaald optreden? Vraag gerust meer info via het contactformulier!


  • 5 januari - 20u: Solo, huiskamerconcertjes Nieuwjaarsheyppening 't Ey, Belsele
  • 12 januari - 14u: Taisa, nieuwjaarsconcert voor OKRA, Sint-Niklaas
  • 27 - 28 januari: Broes, Praag (CZ)
  • 4 februari - 15u: Toonmomentje leerlingen Sint-Michiels (wijkafdeling Brugge)
  • 22 februari - 20u: Les Invités, Muzikantenhuis, Dampoortstraat 50, Gent
  • 25 februari - 15u: Taisa, matineeconcert Davidsfonds, OC De Raat, Oostkamp
  • 4 maart - 11u: Taisa, Avalonhoeve, Scheldewindeke.
  • 17 maart - 20u: Faran Flad, Maarkedal
  • 1 april: Les Invités, La bonne planche, Westouter - Onder voorbehoud
  • 28 april - 20u: Solo, in samenwerking met concertband Tielt - Onder voorbehoud
  • 6 mei - 14u: klasconcert accordeonleerlingen Brugge n.a.v. Airbagfestival
  • 29 mei - 20u: A little Bra Band, Spiegeltent, Airbagfestival Brugge
  • 31 mei - 20u: Les Invités, Cultuurloft, Gent
  • 3 juni - 11u & 15u: Les Invités, Spiegeltent, Airbagfestival Brugge
  • 23 juni - namiddag: "Muzikantenstal", slotconcert samenspelgroep olv Anouk Sanczuk en Elke De Meester, Stadshal, Gent
  • 22 juli: Broes, Lindeboomfestival, Galamé Park, Loon (Frankrijk)
  • 10 augustus: Faran Flad, Folkfestival Ham
  • 13 september - 20u: Solo, huiskamerconcertje vzw 't Is folk, Roeselare



Voorbije concerten sinds september 2017

  • 1 september - 20u: Wim Toucour, Wetteren
  • 2 september - 20u: Wim Toucour, Hasselt
  • 8 september - 17u30-21u30: Duo Iridis met fluitiste Liesbeth Peelman, apéro Zottegem
  • 9 september - namiddag: Instrumentenvoorstelling Stedelijk Conservatorium Brugge
  • 10 september - voormiddag: Les Invités, Avelgem
  • 10 september - namiddag: Les Invités, Ronse
  • 24 september - namiddag: Les Invités, Ellezelles
  • 6 oktober - 20u: Wim Toucour, huisconcert, Oudenburg
  • 7 oktober - 14u: Les Invités, opluisteren huwelijksviering, Leffinge
  • 8 oktober - 11:30: Solo, Aperitiefconcert Zomergem Festival
  • 8 oktober - namiddag: Solo, opluistering zangstonde, Sint-Niklaas
  • 14 oktober - 20u: Les Invités, privéfeest Moeskroen
  • 19 oktober - 20u: Solo, in samenwerking met Brussels Jazz Orchestra, Gent
  • 20 oktober - 19u: in duo met fluitiste Sabine Warnier, lerarenconcert Muziekacademie Blankenberge
  • 4 november - 21u: Les Invités, accordeonfestival Avelgem
  • 23 november - avond: Taisa, opluisteren academische zitting, Provinciehuis Gent
  • 26 november - 11u: Taisa, aperitiefconcert "De Negen Muzen", Brugge
  • 1 december - 20u: Faran Flad, CC De Woeker, Oudenaarde
  • 14 december - 20u30: in duo met Jeroen Goegebeur, LO Pétillante, Broechem
  • 16 december - 21u: A little Bra Band, Café De Blauwe Koe, Hingene 
  • 22 december - 20u: A little Bra Band, Café Bij Stinne, Meldert
  • 23 december - 12:30: Kerstconcert leerlingen accordeonklas, Brugge
  • 30 december - 10u: Duo met Jeroen Goegebuer, begrafenisplechtigheid, Hofstade